Viljandi Avatud Noortetuba/Noorte Tugila

Hariduse 12A

Viljandi Avatud Noortetuba

Viljandi Avatud Noortetuba (VANT) asub Viljandis aadressil Hariduse 12a alates 2013.aastast.
Viljandi Avatud Noortetoa eesmärk on pakkuda Viljandi linna noortele (vanuses 7-26) erinevaid noorsootöö teenuseid, korraldada vaba aja sisustamist, luua tingimused arendavaks tegevuseks väljaspool perekonda, tasemeõpet ning tööaega.

Viljandi Avatud Noortetoa ruumideks on sise-skatepark, mängudesaal, prooviruum, seminariruum ja köök. Majas on ka noorsootöötajate ruumid.
Sise-skatepargis on võimalik tegeleda ekstreemspordiga ja laenutamiseks on meil 10 kiivrit. Mängudesaalis on olemas piljard, lauatennis, koroona, wii ja playstationi konsoolid, üle 60 strateegia-, seltskonna- ja lastelauamängu, VHSid, raamatud ja ajakirjad.

VANTi ruumide rentimine laste sünnipäevadeks

Viljandi Avatud Noortetoa ruume on võimalik laste sünnipäevadeks rentida ajal, mil noortekeskus on noortele suletud: laupäeviti kell 11.00-14.00 ning pühapäeviti 11.00-14.00 ning 15.00-18.00.
Lisainfo: lennukitehas@sakalakeskus.ee

Prooviruumi saavad kasutada ainult registreeritud bändid, veebipõhise graafiku alusel ja selle eest tasutakse vastavalt iga kalendrikuu lõpul esitatud arvele. Prooviruumis on statsionaarselt kasutamiseks üleval võimendus, pillivõimendid, puldid, mikrofonid, kaabeldus, standid, elektrikitarr, basskitarr ja trummiset.
Prooviruumi uueks kasutajaliikmeks registreerimisel palun kirjutada aadressil lennukitehas@sakalakeskus.ee

Viljandi Avatud Noortetoas toimub igal kuul mitmeid sündmuseid ja sündmustesarju.

Noorte Tugila

Viljandi Avatud Noortetuba alustas 2016. aasta kevadel koostöös Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusega (Eesti ANK) spetsiaalse tugiprogrammi elluviimist 15-26 aastastele noortele.
Noorte Tugila on mõeldud eelkõige noortele, kes on õpingutest või töötamisest kõrvale jäänud, kuid sihtgruppi kuuluvad ka koolist väljalangemisohus noored ning lapsehooldupuhkusel noored emad.

Programmi peamine eesmärk on noorte tagasitoomine kogukonna- ja ühiskonnaellu ning toetada neid elus oluliste valikute tegemisel.
Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Meie meeskonda kuuluvad:
Ege Enok, VANT juhataja, ege@sakalakeskus.ee, +372 585 86662 või +372 433 3991
Maarit Järsk, noorsootöötaja ja VANT ruumide administreerimine, lennukitehas@sakalakeskus.ee
Rita Pomber, noorsootöö projektijuht, rita@sakalakeskus.ee, +372 514 3858

Viljandi Noorte Tugila, tugila@sakalakeskus.ee, +372 5854 4849
Liis Lääts, Noorte Tugila noorsootöötaja, tugila@sakalakeskus.ee, +372 530 96933

Viljandi Avatud Noortetuba on avatud:
E-N 14:00-20:00 ja R-L 14:00-21:00

Lisainfo:
VANT Facebook
Viljandi Noorte Tugila Facebook
Instagram: viljandiavatudnoortetuba

Päring: Viljandi Avatud Noortetuba/Noorte Tugila
Päringu saatmiseks peate nõustuma tingimustega
Rentimise päringut ei õnnestunud saata
Rentimise päring edukalt saadetud!