NAISRÜHM LEOLA

Alustas tegevust 1979.a. teenindusettevõtte juures. Ettevõtte likvideerimisest 1992.a. tegutseb iseseisvalt. Rühma juhendajaks on algusest peale olnud Roosimaa, kes on osalenud linna, maakonna ja vabariigi tantsuüritustel. Alates 1985.a. on osalenud kõikidel vabariigi tantsupidudel ja I Naiste Tantsupeol, hansapäevadel.  Repertuaaris on Eesti rahvatantsud ja folkloor.

TANTSURÜHM MULGI MARID

Alustas 1994.a. ja 2002.aastal. Esinetakse linna ja maakonna üritustel. Mulgi Marid osalesid ka I Naiste Tantsupeol ja võeti osa Teatetantsust. Tähtsamad üritused on maakonna memme-taadi pidu ja 4 maakonna ( Viljandi, Valga, Võru ja Põlva) memme-taadi pidu. Võetakse osa Viljandimaa Pensionäride üritustest, hansapäevadest. Repertuaaris rahvatantse , seltskonna tantse ja ka teiste rahvaste tantse. Rühmas on tantsijad 60 kuni 80 aasta vanuseni.

 

SEGARÜHM ELURÕÕM

Alustas 2011.a. Rühmas tantsivad endised Rahvatantsuansambli Viljandi tantsijad. Rühma repertuaari kuuluvad: rahvatants, seltskonnatants, ballitants, teiste rahvaste tants. Esinetakse Hansapäevadel, maakonna memme-taadi pidudel.

Tantsurühmade juhendajaks on Maie Roosimaa (53977233, roosimaamaie@gmail.com).