Hansapäevade järvekontsert. Vaiko Eplik ja Adeele

Laupäev 04. juuni
21:30

Viljandi Hansapäevade teisel õhtul, 4. juunil toimub Viljandi järve ääres päikeseloojangukontsert, kus astuvad üles laulja ja näitleja Adeele ning Eesti üks hinnatumaid laulukirjutajad ja artiste Vaiko Eplik.

Kontsert algab kell 21.30 ja kestab südaööni ehk täpselt sellel ajal, kui päike imekauni Viljandi järve viimase päevavalgusega üle kuldab.

Adeele esitab omaloomingulisi laule, mis on inspireeritud kodust, lapsepõlvest, perekonnast ja artisti enda sisemistest saltodest. Lisaks võetakse koos kitarrist Jaan Jaagoga kavva täiesti uued lood, mis pärinevad Joni Mitchelli, Alicia Keysi jt geniaalsete naisartistide sulest.

Vaiko Eplik on oma muusikalise tegevuse jooksul olnud aktiivne ansamblites Clair`s Birthday, Ruffus, Koer, Eliit ja Joyguns. Ta on andnud välja 22 kauamängivat heliplaati, produtseerinud muusikat ka teistele eesti artistidele ja kirjutanud 25-aastase muusikalise tegevuse jooksul umbes paar tuhat laulu. Parimaid neist saab Viljandis kuulda autori isikupärases ettekandes kitarri saatel.

Piletid on müügil Piletilevis.

Kuni 30.04 12€ (pensionär, tudeng, õpilane), 15€ (täispilet)

1.05 – 3.06 16€ (pensionär, tudeng, õpilane), 19€ (täispilet)

4.06 (kontserdi päeval) 20€

Lapsed kuni 7 eluaastat tasuta.

Ürituse lingid: