Sakala Keskuse töörütm on muutunud

Sakala Keskuse töörütm on muutunud

Sakala Keskuse töörütm on muutunud.
Sakala Keskuses asuv Piletilevi ja Piletimaailma piletipunkt on avatud E-R kell 10.00-16.00 või sündmuse toimumise ajal. Laupäeval ja pühapäeval on maja ning piletipunkt avatud vaid sündmuse toimumise ajal.
Seoses viiruse Covid-19 leviku hoogustumisega on Sakala Keskuses harrastustegevuse läbiviimine peatatud.

Jätkuvalt on oodatud Sakala Keskuse ruumide ja selle hallatavate pindade rendisoovid. Rendisoovid täidetakse ning sündmused ja tegevused planeeritakse lähtuvalt hetkeolukorrast ja kehtivatest piirangutest.

COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ning kõigi hea tervise säilimise nimel palume kõigil Sakala Keskuse ja selle hallatavate pindade (Viljandi vana veetorn, Kondase Keskus, Viljandi linnagalerii, Viljandi Avatud Noortetuba) külastajatel järgida Terviseameti poolt kehtestatud käitumissoovitusi koroonaviirusesse nakatumise vältimiseks. Sakala Keskusesse või selle hallatavatesse organisatsioonidesse sisenedes kanna hingamisteid katvat maski, kasuta kindlasti käte desinfitseerimise võimalust ning haigena lükka külastus edasi ja püsi kindlasti kodus.

Hoia ennast ja oma lähedasi ning laadi alla kooroonaäpp HOIA, mis teavitab sind, kui oled kokku puutunud Covid-19 viirusesse nakatunuga.