Sakala Keskuse igapäevane töörütm taastub järk-järgult

Sakala Keskuse igapäevane töörütm taastub järk-järgult

Pärast eriolukorra lõppu taastub Sakala Keskuse harjumuspärane töörütm järk-järgult.
Sakala Keskuses asuv Piletilevi ja Piletimaailma piletipunkt on 1.06-31.08 avatud E-R kell 10.00-14.00 või sündmuse toimumise ajal.
Sakala Keskuses ja selle hallatavatel pindadel ei toimu suuremaid avalikke üritusi kuni juuni lõpuni. Huvitegevus taastub järk-järgult ning seda viiakse läbi vastavalt kehtivatele piirangutele ning järgides hügieeninõudeid.
Oodatud on Sakala Keskuse ruumide ja selle hallatavate pindade rendisoovid. Rendisoovid täidetakse ning sündmused ja tegevused planeeritakse lähtuvalt kehtivatest piirangutest.

Viljandi Avatud Noortetuba alustab alates 18. maist tegevusega vabas õhus. Info õuetegevuste kohta on leitav iga nädala algul Viljandi Avatud Noortetoa facebooki lehel. Tegevuste algus siseruumides on planeeritud augustikuu lõppu.

Alates 12. maist on taas külastajatele avatud Kondase Keskus, alates 15. maist Viljandi linnagalerii ning alates 16. maist Viljandi vana veetorn. Kondase Keskus ja vana veetorn ootavad külastajaid oma tavapärasel lahtioleku ajal. Linnaraamatukogu kolmandal korrusel asuv linnagalerii on avatud raamatukogu lahtioleku aegadel.
Eriolukord on küll lõppemas, kuid COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ning kõigi hea tervise säilimise nimel palutakse nii veetorni kui Kondase Keskuse külastajatel hoida näitusesaalides teistega distantsi ning desinfitseerida käsi nii näitusele tulles kui ka sealt lahkudes.