Kontaktid

 

 

 

 

 

Tallinna tn 5
71020 Viljandi
tel +372 433 3992
info@sakalakeskus.ee
Reg nr: 75005433
KMKR nr: EE100697025
A/a SEB: EE631010302005441006

SAKALA KESKUS on avatud
E – R alates kell 10.00-19.00
L, P – avatud sündmuste toimumise ajal

Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktid
E-R kell 10.00-19.00
L, P- sündmuste ajal

 

Jaanus Kukk
Direktor
Kontakt: +372 59180003
jaanus@sakalakeskus.ee

Helve Tikko
Juhiabi
Kontakt:+372 4333992
info@sakalakeskus.ee

Merlyn Hõbemäe
Peaadministraator
Kontakt:+372 51 36 729, +372 4333992
merlyn@sakalakeskus.ee

Rutt Looväli
Administraator
Kontakt:+372 4333992
info@sakalakeskus.ee

Malle Lüdimois
Turundusjuht
Kontakt: +372 5026612, +372 4359168
malle@sakalakeskus.ee

Ditmar Martinson
Haldus- ja tehnikajuht
Kontakt: +372 58545208
ditmar@sakalakeskus.ee

Anton Stvolov
Helitehnik-lavameister
Kontakt: +372 4359121
anton@sakalakeskus.ee

Maris Aarna (töösuhe ajutiselt peatatud)

Argo Kask
Tehniline töötaja

Alo Aasmäe
Tehniline töötaja

Karl Elias Teder
Tehniline töötaja

Kristo Kuusik
Valgustaja

Laineli Parrest
Näituste kuraator
Kontakt: + 372 59018345, +372 4359146
laineli@sakalakeskus.ee

Ege Enok
Noorsootöö koordinaator
Kontakt: +372 58544849, +372 4333991
ege@sakalakeskus.ee

Merilyn Enders
Noorte Tugila spetsialist
tugila@sakalakeskus.ee +372 5309 6933

Helen Siska
Noorsootöö koordinaator
helen@sakalakeskus.ee

Maarit Järsk
Noorsootöötaja
noortekas@sakalakeskus.ee +372 4333991

Piret-Päiv Rist
Viljandi linna raadio korrespondent
Kontakt: +372 5119689
piret-paiv@sakalakeskus.ee

Abipersonal:
Marje Tikko- garderoobihoidja
Iris Asuküla – koristaja
Ere Jürgen – koristaja
Anne-Ly Kütt – koristaja
Kai Mölter – koristaja